Kadın çantası kategorileri

Gizlilik ve Güvenlik

GÜVENLİK & GİZLİLİK

Kişisel Bilgilerinizin Kayıt Altına Alınması

- Sitemize üye/kayıt olurken girmiş olduğunuz kişisel bilgiler alışverişinizi kolay hale getirmek amacı ile toplanmaktadır. Paylaşılan bilgilerin gizliliği tarafımızca korunmaktadır.

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

- Sitemize üye/kayıt olurken girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz 3. kişiler tarafından asla paylaşılamaz ve dağıtılamaz.(İstisna "a" hariç)

- İstisna "a" : Girilen bilgileriniz yasal ve hukuki işlem doğrultusunda tarafımıza ulaştırılacak tebligat ile devlet mercileri tarafından istenmesi durumda, damecanta.com bilgilerinizi paylaşabilir.

- Kredi Kartı bilgileriniz asla kayıt altına alınmamaktadır.

- Siparişiniz ve iletişim gereği bilgilerinizin damecanta.com tarafından kullanımı serbesttir.

- Sitemizi kullanırken abone olduğunuz haftalık e-bülten , kampanya habercisi vb. gönderilerde damecanta.com sizlerin isteği doğrultusunda bilgilerinizi kullanmaktadır. E-bülten aboneliğinde yanış e-posta girdiğinizi bildirmek ve e-posta yoluyla haberdar olmamak isterseniz. "bilgi@damecanta.com" adresine Güvenlik Bildirimi konu başlıklı e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.

Güvenlik Bildirimi

- damecanta.com Müşterilerinden E-posta yoluyla kredi kartı bilgilerini asla istemez. Lütfen yazışmalarınızda bu bilgilerinizi paylaşmayınız.Aksi durumlarda damecanta.com mesuliyet kabul etmemektedir.

- Sitemizde'ki bilgileriniz SSL (Secure Socket Layer ) ile korunmaktadır. Ödeme durumlarında ise bankalara aktarılan bilgi özel crypto şifreleme ile taşınır.Sitemizden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.Güvenlik sertifikasına adres çubuğundaki kilit simgesinden erişebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Bize bilgi@damecanta.com adresinden e-posta ile, iletişim sayfalarımızdan ya da telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.