Kadın çantası kategorileri

Anneler Günü Çekilişi

Kazanan Belli Oldu :

Kazanan YarışmacımızYarışmamız sonuçlandı ve kazanan belli oldu. Burcu Gazan hanımefendiyi tebrik ediyoruz.

Başka yarışma ve çekilişler yapacağız bu sebeple Facebook sayfamızı takip etmeye devam ediniz. Sayfamızı beğenin :
Yarışma Şartları :

Facebook Anneler Günü YarışmasıÇekilişe katılmak için Facebook sayfamızı beğenerek yarışma gönderisini paylaşmanız gerekmektedir.

Çekilişi kazandığınızda gönderilmesini istediğiniz çanta rengini yorum olarak yazmanız gerekmektedir. Çekiliş sayfayı paylaşanlar arasında yapılacak, kazanan kişinin sayfayı beğenip beğenmediği kontrol edilecek ve eğer beğeni yoksa çekiliş tekrarlanacaktır. Her 6 saat aralıklı paylaşım +1 çekiliş hakkı kazandıracaktır. Tüm bu süreç yazılım yardımıyla tümüyle rassal olarak gerçekleştirilecektir.

Bu yarışma anneler gününe özel hazırlanmış olup 6 Mayıs 2016 saat 15:00'e kadar geçerlidir. Sadece 1 kişi ödül kazanacaktır ve kazanan kişi sayfamızdan ve paylaşımımızın altından duyurulacaktır.

Yarışma süresince stoğu tükenen ürün olması durumunda farklı renk seçilmesi istenebilecektir.

Yarışmaya katıldığınızda; yeterli katılımın olmaması durumunda bu yarışmayı sonlandırma hakkına sahip olduğumuzu, yarışma sonrasında kazanan kişinin telefon ve adres bilgilerini tarafımıza göndermesi gerekliliğini, kargo ücretinin karşı ödemeli olarak gönderileceğini kabul etmiş sayılırsınız.

Bol şanslar.

Anneler gününe özel indirimli ürünler