Kadın çantası kategorileri

Sitemizdeki Çantaların Boyutları

Çanta ölçümü Dame Çanta Sitemizdeki hemen her çantayı ölçerek bilgisini sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Çanta boyutlarında gördüğünüz 26x8x18 şeklindeki tanımlamalar çantaların önden görünüşteki genişliğini, yan kısmının genişliğini ve çantanın en alttan en üste yüksekliğini belirtiyor. Ayrıca ürün ayrıntıları kısmında çantanın içerisindeki gözlerden ve bölmelerden de bahsediyoruz. Çantanın kapaklarında mıknatıs mı fermuar mı olduğu gibi detayları da paylaşıyoruz.

İnternetten alışveriş yaparken "acaba beklediğim gibi olacak mı?" sorusunu kendimize soruyoruzdur. Müşteri memnuniyetini ilke edindiğimiz için çantaların olabildiğince detaylı önden yandan arkadan fotoğraflarını sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Ayrıca her çantayı tek tek ölçerek ihtiyacınızı karşılayacak ve beğendiğiniz çantaya sahip olmanızı sağlamaya çalışıyoruz.

Ürünlerin fotoğraflarını profesyönel ekipmanlarla donattığımız stüdyomuzda çekiyoruz. Böylelikle ekranda gördüğünüz çantamızı tüm detaylarıyla paylaşıyoruz. Ürün teslim edildiğinde hayal kırıklığına uğramamanızı umuyoruz.

Ekran Renk Tonu Farklılıkları Çanta Fotoğraf Çekimi Ekranların renk ayarları farklılık gösterebileceğinden aldığınız ürün renk noktasında ekrandakinden farklı olabilir. Günümüz modern cep telefonları ve yeni teknoloji dizüstü bilgisayarlar ve ekranlar bu renkleri olabildiğince doğru gösteriyor olsa da ufak ton farklılıklarında anlayışınızı bekliyoruz. Yandaki görselde aynı fotoğrafa farklı ekranlarda bakıldığında ufak yanılmaların olabileceği gösterilmiştir.

Ürünlerimizin kalite açısından sizi hayal kırıklığına uğratacağını düşünmüyoruz fakat yine de memnun kalmadığınız her durumda ürünü gönül rahatlığıyla bizlere iade edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyor çantalarımızı güzel günlerde kullanmanızı temenni ediyoruz.